Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Оздоровленню дітей бійців АТО – бути!

27.08.15

«Центр європейських ініціатив» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації продовжує ініціативу проведення оздоровчих таборів для діток, батьки яких захищають Україну.

Молодіжні лідери з європейських країн завітали до Сум заради вирішення конфліктів

26.08.15

З 15 по 22 серпня європейська молодь взяла участь у міжнародному проекті «Вирішення конфліктів заради миру». Проект спрямований на сприяння мирному врегулюванню конфліктів через залучення до міжнародного діалогу та об'єднання молодіжних лідерів з 8 різних країн і культур.

Море знань, океан емоцій, сонячні посмішки – табір SMART в Коблево

26.08.15

З 7 по 18 липня під девізом «Лідерство та креативність» пройшов черговий міжнародний молодіжний англомовний табір SMART в Коблево-2015. Школярі з трьох областей України мали змогу не лише провести час на морському узбережжі, а й покращити свої знання.

Курси польської мови в Сумах

14.08.15

Центр європейських ініціатив оголошує про новий набір груп з вивчення польської мови у 2015/2016 навчальному році. Заняття з професійним викладачем будуть проходити 1 раз на тиждень по суботах, починаючи з жовтня.

Тренінг для молоді із ситуативного лідерства та командної роботи

13.08.15

31 липня в мальовничій місцевості неподалік міста, відбувся тренінг з командної роботи та ситуативного лідерства в якому взяли участь 40 активних студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. Вік учасників сягав від 15 до 19 років.

«Жива бібліотека» про волонтерство для маленьких «читачів»

10.08.15

31 липня волонтери з Центру європейських ініціатив відвідали разом з «живою бібліотекою» дітей, що знаходяться на відпочинку та оздоровленні в таборі Ровесник. Читачі мали змогу здійснити невеличку навколосвітню подорож, дізнались більше про європейську культуру, відкрили для себе таке поняття, як європейська волонтерська...

«Академія громадянина» в Польщі: відгуки учасників проекту

03.08.15

З 19 по 27 липня поблизу м. Люблін (Польща) відбулась «Академія громадянина» для 20 молодіжних активістів з міста Суми та Сумської області. Організаторами заходу виступили СМГО «Центр європейських ініціатив» та Фундація «SEMPRE A FRENTE».

Говорити про насильство важко

30.07.15

Проект нашої колеги розпочався у Міжнародний день боротьби проти насилля над жінками 25 листопада. Ця людина, для якої російська мова не є рідною, вирішила поділитись своїм баченням та досвідом щодо проблеми, яку у нашому суспільстві прйнято замовчувати. «Якщо це допоможе хоч одній людині, я буду рада», - каже вона. «Щоб почати вирішувати цю проблему, потрібно не...

Людина починає розуміти оточуюче середовище лише тоді, коли залишається з ним віч-на-віч…

29.07.15

27 червня по 4 липня 2015 року активні волонтери СМГО «Центр Європейських Ініціатив» стали учасниками міжнародного молодіжного обміну «Youth in Europe – Action for Sustainable Development», який об’єднав представників з чотирьох країн: Німеччини, Польщі, Білорусі та України у Eurocamp (Helenesee, Німеччина). Проект було організовано громадською організацією SODI! Solidaritaetsdienst-international e.V., за підтримки громадської організації pewobe...

SAY: Cultural Cuisine by our volunteer Roos Klaver

29.07.15

Until the end of August every Thursday our office becomes a kitchen, where young people from Sumy have the chance to be guided by our new volunteer, Roos Klaver from the Netherlands, into the preparation of tasty dishes from various European Countries. We’ve cooked spicy delicious cookies “peppernoten” (the Netherlands), traditional potatoes and cheese dish “graten” (France), hot-hot curry and rice (The UK) and many other mouthwatering meals – every time accompanied by an interesting story about traditions of the dish and the country.

Відображено 41 з 50 (всього: 492)

< попередні

1

2

3

4

5

6

7

наступні >