Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

13.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати...

Нове надходження до бібліотеки Центру Європейської Інформації

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Центр Європейської Інформації отримав чергове поповнення до своєї бібліотеки — посібник «Управління неприбутковою організацією».

У посібнику розглянуто систему управління неприбутковою організацією. Викладено сучасні погляди на місце стратегічного управління у діяльності організацій громадянського суспільства. Наведено інструменти поширення можливостей громадських організацій у розвитку стратегічного планування, встановленні цілей, управлінні результативністю, персоналом, формування гнучких управлінських структур. Подано механізм посилення потенціалу організації через забезпечення ефективної...

Відвідайте фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України»

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Сумський Центр Європейської Інформації запрошує відвідати фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України», приурочену п'ятдесятиріччю Європейського Союзу, яка буде проходити в приміщенні Центру (вул. Героїв Сталінграду, 10, бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх) з 11 квітня 2007 року.