Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

13.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати...

Щосереди в сумському Центрі Європейської Інформації збирається активна молодь міста

05.04.07
Рубрики: Євроклуб

4 квітня 2007 року в ЦЄІ пройшла чергова зустріч членів Євроклубу. Цього разу розглядалась тема «Франція». Була представлена презентація загальної інформації про Францію, тема французької кухні та відомі місця Парижа. Учасники дізнались цікаві факти з історії Франції, про систему освіти, культуру спілкування, гумор, їжу та багато іншого.

Лише за 2 місяці існування Євроклубу було проведено ряд заходів:

гра «Знання про Європу», яка направлена на подолання стереотипів пов'язаних з ЄС та країнами Європи; презентація програми «Молодь в дії», що пропонує реалізацію проектів направлених на...