Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Запрошуємо молодь нашого міста до нового циклу занять практикуму англійської мови Camp Excite!

06.06.07

Ти вільно володієш англійською? Хочеш знайти нових друзів? Дізнатися більше про американську та європейську культуру? Поспілкуватися безпосередньо з молодими американськими тренерами?

Тоді наш табір — це те, що тобі потрібно!

З 9-го по 15 липня буде проходити літній табір для учнів 10—11 класів, студентів та молоді, хто володіє англійською мовою. Тривалість — 7 днів. Головна тема, яка буде розглядатися — «Education for Global Citizenship». Будуть проводитись заняття з міжнародного бізнесу, лідерства, побудови команди, основ Європейського Союзу, написання та менеджменту проектів. На вас...

Результати конкурсу фотографій «Суми та Європа. Точка перетину»

04.06.07

Організаторами фотоконкурсу «Суми та Європа. Точка перетину» виступили Сумський Центр Європейської Інформації та Євроклуб м. Суми. Взяти участь у конкурсі мали нагоду всі сумчани, які захоплюються фотомистецтвом. Для цього було необхідно принести свої роботи в Сумський Центр Європейської Інформації з 10 квітня по 20 травня 2007 року. Організатори приймали до участі фотографії, на яких зображено місто Суми, його жителі, та які відображають особистий погляд фотографа на місто, як частину Європи та європейської культури.

Із поданих більше ста фотографій, було відбрано 87, які 26 травня...

Дні Європи на Сумщині

01.06.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

26 травня цього року вперше в Сумах офіційно відзначалися Дні Європи. Згідно з програмою свята, на Театральній площі відбулись виставки творчих робіт художніх колективів, працювали інформаційні пункти громадських організацій, підприємств громадського харчування і підприємств торгових марок країн ЄС. Серед молодших школярів проводився конкурс малюнку на асфальті. В альтанці розташувався оркестр, який супроводжував «європейське містечко» виконанням відомих музичних творів європейських композиторів.

О 12:00 на сцені, розташованій перед театром ім. Щепкіна, розпочався концерт. Його відкрили...