Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Демократичні цінності стали ближчими для лідерів громадських організацій України

28.11.07

Семінар «Навчання молоді України про демократичні цінності», який проходив 24-25 листопада у м.Суми, зібрав 26 лідерів молодіжних громадських організацій.

Даний семінар проходив в рамках проекту «Інформування молоді про демократичні принципи в Сумській, Полтавській, Чернігівській областях» за підтримки National Endowment for Democracy (NED), що реалізується Сумським обласним комітетом молодіжних...

Волонтери показують світ дітям з притулку

16.11.07

Кожної п’ятниці волонтери Сумської Волонтерської Агенції РНГО «Центр Соціального Партнерства» відвідують Сумський обласний притулок для неповнолітніх в рамках проекту «Весела година в притулку», який заснував волонтер зі Швейцарії Лука де Карлі. Він та ще дві дівчини поставили собі за мету організовувати змістовне та розвиваюче, а головне - веселе дозвілля знедолених...

На Сумщині проведено навчальний захід з міжнародної безпеки та НАТО

01.11.07

Представники Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) в рамках проекту «Інформування молоді про демократичні принципи в Сумській, Полтавській, Чернігівській областях» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) провели тренінг на тему «НАТО та міжнародна безпека» 26-28 жовтня 2007 року.