Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Оголошується конкурс на кращий логотип та слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні

29.10.08
Рубрики: Євроклуб, Конкурси

В рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів України», Українська асоціація європейських студій та Представництво Європейської Комісії в Україні запрошують вітчизняні Євроклуби взяти участь в конкурсі на кращий логотип і слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні.

В Києві пройде другий Конгрес Асоціації європейських студій

28.10.08
Рубрики: Події

Українська асоціація європейських студій, що об'єднує викладачів та дослідників європейської інтеграції, 30-31 жовтня в м. Києві проводить свій ІІ Конгрес. Захід, присвячений сучасному стану розвитку євростудій в Україні, проходитиме в приміщенні Британської Ради України, за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду...

Представництво Єврокомісії в Україні продовжує підтримувати мережу українських Євроклубів

24.10.08
Рубрики: Євроклуб, Проекти

ВГО «Українська асоціація європейських студій» починає реалізацію нового проекту «Підтримка мережі Євроклубів України» за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні і пропонує вітчизняним Євроклубам взяти участь в заходах, присвячених проголошеному на 2009 рік Європейському році креативності та інновацій.

Семінар-тренінг Camp EXCITE для вчителів англійської мови 7-9 листопада 2008 року

23.10.08
Рубрики: Camp Excite, Неформальна освіта

Camp EXCITE для вчителів відбудеться вперше завдяки багаточисельним проханням викладачів англійської мови, які б хотіли попрацювати із волонтерами Корпусу Миру США, навчитися новим методикам і технікам та підвищити свою професійну кваліфікацію.

Запрошуємо учасників нового Camp EXCITE 18-19 жовтня 2008 року

13.10.08
Рубрики: Camp Excite

Camp EXCITE міні — це захопливий мовний табір для тих, хто добре володіє англійською. Тема цього вікенду — "Crafts & Sports".