Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Співпраця, діалог чи протистояння?

25.05.09

13-14 травня 2009 року Сумським Центром євроатлантичної інтеграції, що діє на базі Сумського державного університету спільно з Ужгородським центром євроатлантичної інтеграції за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні був реалізований проект «Організація і проведення молодіжних дебатів «Західно-східний діалог щодо вступу України в...

Суми відсвяткували Дні Європи

19.05.09

Цьогорічні заходи, присвячені святкуванню Дня Європи, відбулись 16-17 травня завдяки СМГО «Центр європейських ініціатив» та навчальним закладам м.Суми за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні та Офісу Ради Європи в Україні та у співпраці з Сумським обласним управлінням освіти та науки.

Святкування Днів Європи в Сумах

14.05.09

СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні та Офісу Ради Європи в Україні та у cпівпраці з Сумським обласним управлінням освіти та науки підготували ряд загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи, які відбудуться 16-17 травня у м. Суми.

Оголошується набір на участь у літньому тренінгу «Табір толерантності»

13.05.09

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує про початок проекту «Запобігання ксенофобії та виховання толерантності серед молоді» та набір учасників для першого тренінгу в рамках проекту. Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Тиждень креативності у Німеччині

12.05.09

Оголошується набір на літні творчі курси, які проходитимуть у мальовничому молодіжному таборі Хіршлух, біля м. Шторкова (Німеччина) з 16 по 26 липня 2009 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, в яких вони матимуть змогу взяти участь та розкрити свої власні таланти.

Семінар-тренінг «Діяльність і розвиток мережі євроклубів Сумщини»

12.05.09

12 травня 2009 року на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 відбувся семінар-тренінг «Діяльність і розвиток мережі євроклубів Сумщини». Організаторами виступили СМГО «Центр європейських ініціатив» та Сумське обласне управлінням освіти та науки. У семінарі взяли участь 28 координаторів євроклубів з м. Суми та Сумської області....

Cтартував проект «Запобігання ксенофобії та виховання толерантності серед молоді»

08.05.09

Проект «Запобігання ксенофобії та виховання толерантності серед молоді» реалізується сумською міською громадською організацією «Центр європейських ініціатив за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні у період із березня по листопад 2009 року.

Презентація нового проекту в Центрі європейської інформації

04.05.09

Запрошуємо на прес-конференцію, яка відбудеться 7 травня 2009 року в актовій залі Сумської обласної універсальної бібліотеки. Прес-конференція присвячена старту проекту «Запобігання ксенофобії та виховання толерантності серед молоді», який реалізується Сумською громадською організацією «Центр європейських ініціатив» за фінансування Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. ...