Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Запрошуємо молодих лідерів взяти участь в міжнародному тренінгу «Попередження гендерного насильства через молодіжну роботу»

24.11.09

Центр європейських ініціатив (Україна) і Молодіжна асоціація DRONI (Грузія) за фінансової підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи реалізує спільний україно-грузинський проект «Попередження гендерного насильства через молодіжну роботу».

Конкурс творчих робіт для молоді на тематику толерантності від Мережі Центрів європейської інформації України подовжено!

13.11.09

Якщо ти молодий та креативний - в тебе є можливість виразити своє бачення толерантності, прийнявши участь у творчому конкурсі серед шкільної та студентської молоді.

Інтернет-міст між євроклубами Сум та Кременчука

02.11.09

28 жовтня була проведена он-лайн конференція між євроклубами міста Суми та міста Кременчук, яка відбувалася за підтримки Центру європейських ініціатив.

Фестиваль європейських клубів в місті Суми

01.11.09

Вперше в Сумах 23 жовтня в актовій залі спеціалізованої школи №1 відбувся фестиваль європейських клубів нашого міста, на якому євроклубівці знайомились між собою.