Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Перший міжвузівський чемпіонат «Сумська дебатна ліга»: запрошуємо до реєстрації

14.10.09

Сумське відділення ВМГО «Дебатна Академія» та Студентське наукове товариство Сумського НАУ запрошує студентів Сумського державного університету на I міжвузівський чемпіонат з дебатів «Сумська дебатна ліга». Восени 2009 року СДЛ складатиметься з тренінгової та змагальної частин.

Запрошуємо учасників нового Camp Excite на тему «Лідерство та мистецтво публічного виступу» в Сумах, 10-11 жовтня 2009

02.10.09

Camp EXCITE міні – це захопливий мовний табір для тих, хто добре володіє англійською. Тема цього вікенду - «Лідерство та мистецтво публічного виступу». Як завжди, ви матимете змогу вдосконалити свої знання англійської мови, а також розвинути лідерські якості та навчитися виступати на публіці.

Сумські та вінницькі євроклуби зустрілися в он-лайні

02.10.09

24 вересня 2009 року Центри європейської інформації у Сумах та Вінниці одночасно зібрали місцеві шкільні європейські клуби для участі в он-лайн відео-конференції. Так як захід був присвячений Дню європейських мов, головне питання для обговорення звучало наступним чином: «Як знання іноземних мов допомагають нам в житті та роботі...