Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Подолання суспільних виключень: інтернет-відео-конференція євроклубів

26.02.10

23 лютого представники 15 Євроклубів з трьох міст різних регіонів України зібралися одночасно, аби обговорити проблему соціальних виключень та шляхи її подолання. Послідовні телемости між учасниками дозволяли чути і бачити одне одного, ділитися досвідом та обговорювати можливість спільної роботи.

Регіональні ЦЄІ проводять інтерактивні заходи для молоді з тематики європейської інтеграції

22.02.10

Молоді люди з 16 міст України стануть учасниками цікавих інтерактивних пізнавальних заходів з тематики європейської інтеграції, організованих на базі регіональних Центрів європейської інформації протягом лютого-березня 2010 року.

Кременчуцька молодь переглядатиме фільми на тему європейської ідентичності та толерантності

21.02.10

19 лютого Європейський клуб КДУ ім. М.Остроградського у партнерстві з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» запросив усіх бажаючих на перегляд європейських кінофільмів, об’єднаних темою «Ідентичність і толерантність».

«Під крилами уяви» пройшов молодіжний обмін в Польщі

16.02.10

6-13 лютого 2010 року у польському містечку Мотитш Лещьни неподалік від м. Люблін відбувся молодіжний трьохсторонній обмін, у якому взяла участь молодь з Польщі, України та Німеччини. Обмін реалізовувався у співпраці Фундації «Щасливе дитинство» (м. Люблін, Польща), СМГО «Центр європейських ініціатив» (м. Суми, Україна) та Асоціації молодіжної допомоги та соціальної роботи (м.Фюрстенвальде, Німеччина) за фінансування програми Польсько-Німцької Молодіжної Співпраці. ...