Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Camp EXCITE 2010 пройшов успішно!

25.07.10

 

Camp EXCITE відбувся 19-23 липня в мальовничому таборі неподаліквід міста Курган, де протікає річка Псел. У ньому взяли участь понад 3 школярів не лише з міста Суми, але й з Конотопа, Білопілля, Харкова, Лебедина, і, навіть, із Росії. Разом з ними перебували дванадцять волонтерів Корпусу Миру.

 

Тиждень креативності у Німеччині

21.07.10

Протягом десяти днів - 8-18 липня молодіжний центр Хіршлюх (Шторков, Німеччина) в котрий раз став місцем проведення щорічного тижня креативності. У ньому брали активну участь 45 молодих талановитих людей з України, Польщі та Німеччини. На час дії центру всі понурились в атмосферу мистецтва й творчості. Організатором заходу виступила Асоціація молодіжної допомоги та соціальної роботи (Фюрстенвальде, Німеччина), а партнерами - Центр європейських ініціатив (Суми, Україна) та фундація «Щасливе дитинство» (Люблін,...

Літній мовний табір у Коблево

01.07.10

У червні 2010 року близько 70 євроклубівців із міста Суми та області взяли участь у десятиденному літньому мовному таборі у Коблево. Проект під назвою «Leadership and creatives» організувала СМГО «Центр європейських ініціатив».

Тренінговий курс для координаторів міжнародних молодіжних обмінів в Польщі

01.07.10

Тиждень з 7 по 13 червня 2010 року 25 молодих людей із трьох країн (Німеччина, Україна, Польща), віком від 18 до 25 років навчалися з організації та управління міжнародними молодіжними обмінами. Організатором заходу виступила Happy Childhood Foundation (Польща). Партнерами були Центр європейських ініціатив, (Суми, Україна) та Association for Youth Welfare Services and Social Work...