Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Студентам презентували програму Європейського Союзу "Молодь в дії"

31.03.10

У четвер 25 березня представники громадської організації Центру європейських ініціатив в рамках проекту «Центр європейської інформації в м. Суми» за підтримки МФ «Відродження» у співпраці з Сумським державним університетом провели для студентів інформаційно-презентаційний семінар «Освітні та культурні програми ЄС та країн ЄС для молоді». Організатори ставили за мету донести до відома молоді програми, які впроваджує Європейський Союз та ознайомити їх з можливостями, які вони мають, щоб взяти участь у програмі Європейського...

Представники Центрів європейської інформації вчилися PR

30.03.10

25-27 березня 2010р. консультанти Центрів європейської інформації з 20 областей України взяли участь у тренінгу з паблік релейшнз, що відбувся у м. Немирів Вінницької області та м. Вінниця. Тренінг став черговим мережевим заходом для Центрів європейської інформації та мав на меті покращення навичок комунікації та роботи з...

Конференція «Стандарти роботи з молоддю в сфері інформування про європейську інтеграцію»

24.03.10

Запрошуємо представників центрів європейської інформації та організацій, які активно працюють з молодіжною аудиторією, обмінятися напрацюваннями та поділитися досвідом проведення інноваційних інформаційних заходів з питань європейської інтеграції.

Французький, німецький, чеський та італійський мовні клуби в місті Суми

16.03.10

Волонтери Європейської Волонтерської Служби, що перебувають в місті Суми з культурною місією на запрошення громадської організації «Центр європейських ініціатив» проводять мовні клуби для всіх бажаючих підвищити рівень володіння іноземними мовами.