Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Проект «LOVEAT» за участю сумських євроклубівців

30.11.10

Протягом тижня 10-18 листопада 2010 року делегація від України у складі десяти членів євроклубів Сумщини відвідала Польщу, де проходив проект з обміну кулінарними традиціями «LOVEAT». У ньому також брали участь школярі з Польщі та Німеччини. Україну представляли сумські школярі із ЗОШ № 1, 25, 29, гімназії № 1 та Охтирської гімназії.

Єврейська мудрість для української молоді

26.11.10

24 листопада 2010 року українська молодь мала можливість побачити на власні очі та поспілкуватися з чинним Президентом Ізраїлю Шимоном Пересом. Серед щасливчиків і PR-менеджер ГО «Центр європейських ініціатив» Інна Битюк.

Flash Mob до дня толерантності

22.11.10

З 1995 року 20 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день толерантності. Цей день євроклубівці міста та ГО «Центр європейських ініціатив» вирішили відсвяткувати й організували Flash Mob.

Європейський освітній тиждень у СумДУ

15.11.10

12 листопада 2010 громадська організація «Центр європейських ініціатив» для студентів Сумського державного університету презентувала єврпейські освітні програми та розповідала про навчання за кордоном. Зустріч відбувалася у рамках Європейського освітнього тижня в Україні, котрий проводиться під егідою Мережі центрів європейської інформації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»....

План заходів європейського освітнього тижня

12.11.10

Європейський освітній тиждень в Україні проводиться під егідою Мережі центрів європейської інформації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Організатори в Сумах – «Центр європейських ініціатив».

Відбір учасників проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації»

11.11.10

Запрошуємо подавати заявки на участь в першому етапі проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації» відбудеться 5-8 грудня 2010 року у м. Суми. Організатором тренінгу виступає громадська організація «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження»....

У Сумському Центрі європейської інформації підсумували результати своєї діяльності за 2009-2010 роки

08.11.10

5 листопада 2010 року у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці підвели підсумки діяльності Сумського центру європейської інформації за 2009-2010 роки у напрямку інформування населення з питань європейської інтеграції. Перед сумчанами звітували координатор Центру європейської інформації, голова правління ГО «Центр європейських ініціатив» Анна Ковбасюк, консультант Центру європейської інформації, менеджер молодіжних проектів Юлія Сакунова та заступник директора Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія...