Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

З любов’ю про Чернівці...

25.07.11

 

Завдяки дружній та кропіткій роботі євроклубівців КУССШ № 29 «ЄвроStar» вони зайняли перше місце у конкурсі «Європейські обличчя Сумщини». Нагородою стала поїздка до м. Чернівці на День Європи.

 

Міжнародна літня школа «Євроінтеграція: теорія і практика» на базі Сумського НАУ

18.07.11

З 25 по 31 липня Сумський НАУ прийматиме учасників міжнародної літньої школи «Євроінтеграція: теорія і практика».

Міжнародний табір у Коблево 2011 року

15.07.11

 

Молодь віком від 10 до 17 років взяла участь у міжнародному літньому таборі «Leadership and creativity» у Коблево. Традиційно його організували представники громадської організації «Центр європейських ініціатив». Цьогорічний літній табір у Коблево проходив за участі волонтерів із США, Німеччини та Польщі.

 

Відзнака мера

01.07.11

З нагоди урочистостей, пов’язаних з відзначенням 15-річчя Конституції України, сумський міський голова вручив грамоту ГО «Центр європейських ініціатив» за «активну просвітницьку діяльність, впровадження європейських цінностей, роботу з підростаючим поколінням». Також у якості сувеніру Геннадій Мінаєв подарував організації збірник історико-краєзнавчих матеріалів – літературно-художнє видання «Суми. Пам'ять старих вулиць»....