Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний молодіжний табір SMART у Коблеві

18.04.12

Запрошуємо молодь віком від 10 до 17 років незабутньо провести літні канікули разом зі SMARTом. З 27 червня по 8 липня 2012 року на вас чекає цікавий та корисний відпочинок на березі Чорного моря у Коблеві.

Табір креативності в Німеччині Werkwoche-2012

18.04.12

Центр європейських ініціатив запрошує активну та креативну молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 19-28 липня 2012 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Міжнародний тренінговий курс «Крила Уяви»

05.04.12

Запрошуються молодіжні працівники та координатори проектів взяти участь у міжнародному тренінгу «Крила уяви», що відбудеться 7-14 травня 2012 року неподалік м. Люблін, Польща. Проект реалізується у співпраці СМГО «Центр європейських ініціатив» та Фундації «Щасливе дитинство» (Люблін, Польща) за підтримки Фонду Польсько-німецької молодіжної...

Англомовний семінар Camp Excite для вчителів

02.04.12

Запрошуємо вчителів англійської мови отримати незабутній досвід та підвищити власні професійні навички, взявши участь у Camp Excite для вчителів, що відбудеться 21 квітня в місті Суми. Заняття проводяться волонтерами Корпусу Миру США.