Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Громадські організації скористаються можливостями Європейського молодіжного фонду

31.01.12

Протягом трьох днів – 27-29 січня – у місті Суми проходив тренінг для представників громадських організацій зі всієї України на тему: «Можливості Європейського молодіжного фонду для України». Його ініціатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження».

Євроклубівці Сумщини візьмуть участь у чемпіонаті з «вуличного футболу»

20.01.12

У грудні 2011 року СМГО «Центр європейських ініціатив» отримала підтвердження на участь у міжнародному молодіжному проекті «TriM», в рамках якого команди із України, Польщі та Німеччини зіграють у «вуличний футбол». Це своєрідний альтернативний чемпіонат «Євро-2012», участь у якому можуть брати футболісти-аматори.

Центр європейських ініціатив та УАБД підписали угоду про співпрацю

20.01.12

18 січня СМГО «Центр європейських ініціатив» та Українська академія Банківської справи (в рамках діяльності Інформаційного центру ЄС УАБД) підписали угоду про співробітництво в освітній та інформаційно-просвітницькій діяльності. Зокрема, поширення інформації про Європейський Союз, програми та діяльність ЄС, сприяння поглибленню відносин між Україною і ЄС, впровадженню демократичних цінностей та розвитку України відповідно до європейських стандартів....

Набір учасників на SMART «Лідерство та журналістика» у лютому

12.01.12

Запрошуємо шкільну молодь підвищити рівень англійської мови, розвинути лідерські якості та спробувати себе у якості журналістів разом із проектом SMART. Міжнародний молодіжний проект SMART Leadership & Journalism відбудеться 18-19 лютого 2012 року поблизу м. Суми.

Відбір учасників тренінгу «Можливості Європейського молодіжного фонду для України»

09.01.12

Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу «Можливості Європейського молодіжного фонду для України», що відбудеться 27-29 січня 2012 року в місті Суми. Мета тренінгу – підвищити обізнаність громадських організацій про можливості, які надає Рада Європи для реалізації молодіжних проектів в сфері освіти про права людини. Організатори – громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ...

Новорічний SMART: свято наближається!

07.01.12

Протягом трьох днів – 23-25 грудня – у санаторії «Ровесник» проходив табір SMART New Year. У ньому взяло участь понад 100 школярів міста Суми та Сумської області, а також молодь із Чернігівської області. Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» за участю волонтерів Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби.