Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Молодь з ЄС розповіла відвідувачам євромістечка чому варто бути волонтером

15.06.12

11-12 червня 2012р. відвідувачі та гості «Європейського Містечка» у Києві мали змогу ознайомитися із можливостями, які пропонуються для української молоді в рамках Програми Європейського Союзу «Молодь в дії» та нової ініціативи «Молодіжне Вікно Східного Партнерства». Бажаючі спілкувалися з волонтерами Європейської Волонтерської Служби в Україні, знайомитися з історіями учасників та фотовиставкою, дивилися відеоролики про проекти Програми, брали участь в інтерактивних та спортивних іграх, вікторинах....

Під час ЄВРО 2012 гості «Європейського містечка» дізналися більше про європейські цінності

14.06.12

11-12 червня 2012р. під час Євро 2012 у Києві в рамках «Європейського містечка» та теми «Ініціатива майбутнього - Молодь» представники Мережі центрів європейської інформації України презентуватували свій досвід роботи з молоддю. Усі заходи, що відбувалися протягом двох днів, мали на меті покращити рівень поінформованості гостей містечка про Європу, зміст європейських цінностей та привернути увагу до них....

Табір євроклубів «Європленер»: права людини для школярів

08.06.12

Протягом двох днів, 5-6 червня 2012 року, євроклубівці Сумщини підводили підсумки роботи за рік, а також брали участь у тренінгах з прав людини. Учасниками заходу стали представники шкільних європейських клубів м. Суми та Сумської області, активісти молодіжних організацій загалом – 70 осіб.

День Європи в Охтирці: враження євроклубу ССШ №29

04.06.12

1 червня 2012 року представники евроклубу « ЄвроStar» КУ Сумської спеціалізованої школи № 29 були гостинно запрошені долучитися до святкування Дня Європи в Охтирської гімназії, яке проходило під гаслом «Єднаймося заради дітей!».