Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Європейська субота в Сумах

22.05.12

Шостий рік поспіль, 19 травня 2012 року, Суми відзначали День Європи. У рамках святкування гості та жителі міста змогли відвідати «європейський квартал», пройти вулицями міста разом із європейським парадом, а також насолодитися святковим концертом. Європейське містечко вже звично розташувалось на Театральній площі.

Єврофутквест в Сумах: спорт та інтелект перемагають тільки разом

21.05.12

Команди євроклубів міста Суми 20 травня змагались у інтелектуально-спортивній грі «Єврофутквест». Проведення цієї гри на другий день після святкування Дня Європи стало традиційним Сумах. Організатором гри виступили Мережа євроклубів Сумщини та СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Сумського державного університету та Предаставництва ЄС в...

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні

21.05.12

24 травня 2012 року о 14:00 в холі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Н.К.Крупської відбудеться презентація брошури проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні».

Запрошуємо всіх на День Європи в Сумах!

18.05.12

Свято, яке вже стало традиційним для нашої області, цього року пройде надзвичайно цікаво та насичено. 19 травня 2012 року на Театральній площі міста Суми будуть розташовані намети Європейського кварталу, лунатиме святковий концерт, а вулицями міста пройде яскравий європейський парад.

Визначено найкращого знавця Європи серед школярів Сумщини

17.05.12

17 травня відбувся відбувся другий тур Конкурсу знавців Європи. Більше 120 євроклубівців області завітали до Сумського державного університету підтримати своїх учасників. Організаторами конкурсу виступила ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки СумДУ.

Підведені підсумки конкурсу «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні досягнення»

17.05.12

17 травня 2012 року були підведені підсумки конкурсу молодіжних дослідницьких робіт «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні Досягнення». Конкурс проводився СМГО «Центр європейських ініціатив» в рамках святкування Дня Європи 2012.

Європейська волонтерська служба: презентація можливостей для студентів СумДУ

15.05.12

14 травня студенти Сумського державного університету дізналися про те, як стати волонтером у Європі. Захід був організований ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Центру європейської та євроатлантичної інформації СумДУ.

Терміново! Міжнародний тренінговий курс у Нижньому Новгороді "Lead Me to Peace"

15.05.12

Центр європейських ініціатив оголошує набір учасників з України для участі у міжнародному тренінговому курсі "Lead Me to Peace", що реалізується організацією «Сфера» (Росія) за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи. Протягом семи днів, з 23 по 29 травня 2012 року, представники молодіжних громадських організацій, вчитимуться бути лідерами у міжнародній...

Міжнародний молодіжний обмін в Польщі “Youth from the Kitchen”

11.05.12

Запрошуємо молодь з України взяти участь у міжнародному обміні “Youth from the Kitchen”, який відбудеться 11-21 липня 2012 року в мальовничому містечку Насутув, що біля Любліну (Польща). Проект реалізується за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Буде визначено найкращого знавця Європи серед школярів

10.05.12

17 травня на базі СумДУ відбудеться другий тур обласного Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Організаторами конкурсу виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» та Мережа євроклубів Сумщини за підтримки Сумського державного університету.

Відображено 1 з 10 (всього: 13)

1

2

наступні >