Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Залучаємо молодь до активної участі через креатив

30.04.13

15-21 квітня 2013 року у м. Суми відбувся міжнародний семінар "Creative Inclusion". Проект був реалізований громадською організацією «Центр європейських ініціатив» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу. Мета семінару – підвищення спроможності молодіжних працівників та молодіжних лідерів шляхом обміну інструментами та практиками включення молоді з нерозвинутих міських районів....

EVS волонтерство в Німеччині

15.04.13

Центр європейских ініціатив запрошує активну молодь взяти участь у довготермінових проектах Європейської Волонтерської Служби (European Voluntary Service) в Німеччині. Тривалість - 1 рік, початок проектів - з вересня 2013 року.

Тиждень креативності в Німеччині "Werkwoche-2013"

08.04.13

Центр європейських ініціатив запрошує активну та креативну молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 19-28 липня 2013 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені шість творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Загальноукраїнський конкурс фотографій «Права українця. Які вони?»

08.04.13

Мережа центрів європейської інформації України оголошує загальноукраїнський конкурс фотографій «Права українця. Які вони?» в рамках відзначення європейського року громадян та Дня Європи-2013.

Молодіжні працівники підводили підсумки роботи на семінарі Re-Exchange

05.04.13

Міжнародний семінар “Re-Exchange” відбувся з 24 по 31 березня в Криму. Молодіжні працівники з країн ЄС та партнерських країн підводили підсумки співпраці в рамках реалізації спільних проектів міжнародних молодіжних обмінів у 2007-2013 роках. Організатором проекту виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив. Проект було реалізовано за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в...

Конкурс знавців Європи-2013: оголошення про початок першого туру

03.04.13

Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» в рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» з нагоди святкування Дня Європи-2013 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

Оголошується старт конкурсу «Європейські обличчя Сумщини». Реєструйтесь вже зараз!

03.04.13

Конкурс дослідницьких проектів «Європейські обличчя Сумщини» проводиться серед молодіжних команд єврокблубів Сумської області. Вже ставши традиційним, цьогорічний конкурс присвячений Європейському року громадян–2013. Організатори конкурсу – Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Управлінням освіти та науки Сумської державної адміністрації та Мережею євроклубів Сумщини....