Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Англомовний табір SMART для школярів на тему "Ways of Communication" в Сумах

07.02.13

Центр європейських ініціатив запрошує школярів реєструватися на новий SMART Ways of Communication, який відбудеться 2-3 березня 2013 року в м. Суми (санаторій «Ровесник»). Цього разу заняття в таборі будуть присвячені тому, щоб допомогти учасникам оволодіти різними засобами ефективного спілкування та навчитися знаходити спільну мову з...

Міжнародний тренінговий курс в Молдові “Acting through Games”

07.02.13

Оголошується набір учасників для участі у міжнародному тренінговому курсі “Acting through Games”, що відбудеться з 6 по 14 квітня 2013 року в Молдові. 7-денний проект збере разом молодіжних працівників з країн ЄС, Східної Європи та Кавказу.

Конкурс плакатів «Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!»

06.02.13

1 лютого по 15 березня 2013 року бібліотека Ґете-Інституту в Україні оголосила конкурс для відвідувачів українських бібліотек-партнерів на створення ескізу плакату з назвою «Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!»

Чи вмієш ти писати англійською? Перевір себе у змаганні “Write On!”

05.02.13

В міжнародному змаганні, організованому волонтерами Корпусу Миру США, запрошуються взяти участь школярі та студенти від 6 класу по 4 курс університету. Змагання проводиться не тільки в Україні, але також в таких країнах, як Грузія, Вірменія, країни Африки тощо. Навіть вчителі мають можливість взяти участь!

Європейська молодь завадила кінцю світу: підсумки проекту в Сумах

01.02.13

З 15 по 24 січня 2013 року молодь з п'яти європейських країн - України, Грузії, Польщі, Румінії та Азербайджану - взяли участь у міжнародному молодіжному обміні «Європа після кінця світу», що проходив в м.Суми. Організатор проекту – СМГО «Центр європейських ініціатив». Підтримка в реалізації проекту була надана програмою Європейського Союзу «Молодь в...