Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний тренінговий курс в Грузії “When Social Meets Rights”

22.03.13

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у тренінговому курсі, назву якого дослівно можна перевести як «Коли соціальне зустрічається з правами», метою якого є допомогти молодіжним працівникам з 10 країн знайти відповіді на питання, пов’язані з соціальними правами молоді та їх впровадженням у місцевих громадах. Тренінг відбудеться з 24 по 31 травня в м. Кобулеті, Грузія....

Англомовний табір на березі Чорного моря SMART Koblevo-2013

20.03.13

Запрошуємо молодь віком від 10 до 17 років незабутньо провести літні канікули разом зі SMARTом. З 24 червня по 5 липня 2013 року на вас чекає цікавий та корисний відпочинок на березі Чорного моря у Коблеві.

Міжнародний семінар «Креативне включення»: шукаємо учасників

09.03.13

Оголошується набір учасників семінару «Креативне включення», що відбудеться у м. Суми, Україна 15-21 квітня 2013 року. Подія спрямована на підвищення можливостей молодіжних працівників та молодіжних лідерів шляхом обміну інструментами та практиками включення молоді з бідних міських районів.

Терміново! Учасники для міжнародної підсумкової зустрічі з волонтерства, 10-16 березня, Україна

04.03.13

Центр європейських ініціатив оголошує набір учасників проекту “Continuation of Pioneering Volunteering”, метою якого є підсумування волонтерського досвіду та налагодження міжнародного партнерства між учасниками з 6 країн: Вірменії, Чехії, Грузії, Косово, Молдови та України. Проект відбуватиметься з 10 по 16 березня у мальовничому куточку Зарваниця Тернопільської...