Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Зустріч з побудови міжнародного партнерства “Europe with open doors” в Баку

20.09.13

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у міжнародній зустрічі для молодіжних працівників та активістів громадських організацій з метою налагодити партнерства у молодіжній сфері. Проект, участь в якому візьмуть 24 представники з 11 європейських країн, відбудеться з 9 по 15 грудня в м. Баку, Азербайджан.

Волонтерство в ЄС: пропозиції на 2014 рік

20.09.13

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалих волонтерських проектах у рамках Європейської волонтерської служби програми ЄС «Молодь в дії».

Осінні канікули зі SMART Travel Ukraine Kyiv-Lviv: подорожуй Україною!

17.09.13

SMART активно подорожував Європою у минулі роки. А чи багато місць ти відвідав в Україні? Повір, нашій країні також є чим пишатись! Цього разу SMART пропонує захопливу подорож до столиці України – Києва та серця українського заходу – Львова. Проведи осінні канікули зі SMART подорожуючи Украъною 27 жовтня – 2 листопада 2013 року.

Новий сезон проекту SMART: поїздка до аквапарку «Джунглі» в Харкові

17.09.13

Проект SMART запрошує школярів трохи подовжити літо, повернувшись у атмосферу водного відпочинку та провівши цілий день разом у найбільшому критому аквапарку України. Поїздка відбудеться 5 жовтня 2013 року. Запрошуємо реєструватись!

Show and Act to Exchange в Грузії розпочався

09.09.13

З 9 по 18 вересня 2013 року, наприкінці «морського сезону» в Грузії, місто Кобулеті знову повертається до життя, бо до нього завітають найбільш активні та енергійні молоді люди з шести європейських країн: Польщі, Естонії, Італії, України, Вірменії та, звичайно, Грузії. Загалом – 48 учасників та 12 груп-лідерів зберуться для того, щоб зробити це літо незабутнім. Проект фінансується за підримки програми «Молодь в дії» Європейського...

Міжнародний тренінг для молодіжних лідерів “Peace on you!” в Румунії

06.09.13

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у міжнародному тренінговому курсі під назвою “Peace on you!”, в рамках якого молодіжні лідери з 26 європейських країн навчаться методам освіти в дусі миру та попередження конфліктів серед молоді. Тренінг відбудеться з 21 по 29 листопада в м. Буштені, Румунія.

Міжнародний молодіжний обмін «Історія громадянина» в Криму

04.09.13

Запрошуємо молодь з України подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному обміні «Історія громадянина», що відбудеться з 22 вересня по 1 жовтня 2013 року в Криму (мис Тарханкут). Молоді люди з шести країн – України, Грузії, Польщі, Болгарії, Литви та Азербайджану – зустрінуться для того, щоб обговорити, що означає бути громадянами своїх країн та всієї Європи, а також поділяться власними історіями. Результатом проекту стане аматорський фільм, який учасники знімуть...