Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Курси польської мови в Сумах

29.08.14

Центр європейських ініціатив оголошує про набір груп з вивчення польської мови у 2014/2015 навчальному році. Заняття з професійним викладачем будуть проходити 1 раз на тиждень. Додатково для відвідувачів курсів 1 раз на тиждень буде організовано розмовний клуб з носіями польської мови - волонтерами з Польщі (орієнтовний початок розмовного клубу – через 2 місяці після початку...

Волонтерські проекти в Європі: вакансії

21.08.14

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалих волонтерських програмах в Словенії та Італії.

Мережа центрів європейської інформації України готова до викликів сьогодення

13.08.14

Протягом чотирьох днів, з 5 по 8 серпня, відбувався черговий Форум Мережі центрів європейської інформації України, участь у якому взяли представники ЦЄІ з 16 регіонів України. Організаторами Форуму виступила Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».