Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Тренінг "Filming Racism" в Туреччині: відгуки учасниці з України

24.12.14

9-16 грудня 2014 року молодь з «Центру європейських ініціатив» взяла участь у міжнародному тренінгу "Filming Raсism" у місті Карс, Туреччина. "Filming Racism" - це тренінговий курс, що був спрямований на сприяння взаєморозуміння та різноманіття. Крім того, тренінг був присвяченій ефективній молодіжній роботі на європейському та міжнародному рівнях у рамках програми Європейської комісії «Ерасмус +»....

Наша команда: Роман Су, волонтер з Польщі

24.12.14

СМГО «Центр європейських ініціатив» починає серію публікацій про нашу команду – тих, хто працює з молоддю м. Суми і допомагає запроваджувати європейські цінності. Діяльність організації представляє Ріккардо Браві, наш волонтер з Італії. Кожного тижня він приділяє час одному з колег, спостерігаючи за діяльністю та ставлячи запитання про проекти, погляди та відношення до своєї роботи з громадою м....

Право: не мати, а користуватись

16.12.14

Таку назву мала одна з «книг», що розповідала свою історію в рамках заходу «Жива бібліотека – права людини». Це стало основним меседжем «бібліотеки». Захід відбувся 13 грудня 2014 року до Міжнародного дня захисту прав людини, тому і «книги» були підібрані відповідно.

Жива бібліотека – права людини

10.12.14

Подія, яку не можливо пропустити – «Жива бібліотека – права людини». Чому? Бо це стосується кожного з нас. Права людини – це те, що кожному дається при народжені незалежно від релігії, національності, країни народження чи соціального статусу, це те, що нас всіх робить рівними.

Можливості волонтерства та мобільності: зустріч волонтерів ЦЄІ зі студентами УАБС

09.12.14

Використовуйте волонтерство як можливість для саморозвитку. З таким меседжем європейські волонтери СМГО «Центр європейських ініціатив» звернулись до студентів УАБС 4 грудня під час зустрічі, присвяченої Міжнародному Дню волонтерства.