Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Міжнародний тренінг з лідерства "Create and Motivate" у Молдові

12.03.14

Центр європейських ініціатив запрошує подавати заявки на участь у тренінговому курсі «Твори та Мотивуй», який відбудеться з 15 по 22 травня в Молдові (м. Каушани). Метою проекту є сприяння підвищенню самооцінки, внутрішньої мотивації, креативності та підприємництва молоді через реалізацію молодіжних ініціатив на користь громади....

Міжнародний тренінг з розвитку волонтерства "MORE Volunteers" у Вірменії

12.03.14

Центр європейських ініціатив запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп подавати заявки на участь у тренінгу, в рамках якого вони зможуть підвищити знання з ефективного менеджменту волонтерського руху. Захід відбудеться у Вірменії з 19 по 27 квітня 2014 року поблизу м. Єреван, Вірменія.

Міжнародний тренінг з розвитку молодіжної громадської активності "Let's Shape Our Future Ourselves" у Вірменії

12.03.14

Центр європейських ініціатив оголошує про відбір учасників проекту, тема якого є актуальною як ніколи. Учасники будуть вивчати методи мотивування молоді до громадської активності, а також практичні засоби впровадження локальних ініціатив, що мають на меті творити позитивні зміни у місцевих громадах. Тренінг відбудеться з 25 по 30 квітня 2014 року у районі Вайоц-Дзор,...

Міжнародний семінар «Перехрестя: виключення та гендер» у Вірменії

06.03.14

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує набір учасників для 7-денного міжнародного семінару «Перехрестя: виключення та гендер», що відбудеться 5-13 червня 2014 року у м. Діліжан, Вірменія.

Тренінговий курс на Кіпрі з амбітною назвою «Керуй світом»

06.03.14

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує відбір учасників у тренінгу «Керуй світом», що відбудеться 5-11 травня 2014 року у м. Нікосія, Кіпр. Проект направлений на протидію безробіттю серед молоді, сприяння працевлаштуванню та підприємництва, а також розвиток молодіжних ініціатив.

Результати проекту «Відкрий Кавказ – права людини у Вірменії»

05.03.14

За результатами навчального візиту «Відкрий Кавказ – права людини у Вірменії» розроблена та опублікована брошура.