Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Школа англійської мови "SMART" на весняних канікулах

23.02.16

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує до школи англійської мови “SMART”, яка відбудеться 20-23 березня 2016 року на базі СП «Ровесник», м. Суми. Основна увага в програмі приділяється поліпшенню знань англійської мови за допомогою інтенсивного курсу занять та цікавих заходів. Акцент зроблений на розмовну англійську та вміння її використовувати в...

Пізнавай країни смачно

20.02.16

Любите попоїсти? Цікавитесь культурою різних країн? Мабуть, багато хто з нас відповість на ці питання «ТАК». І саме тому, що жителі Сум шукають можливості розширення кругозору та просто цікавого проведення свого вільного часу в цьому місті відбуваються регулярні майстер-класи "Cultural Cuisine" від СМГО «Центр європейських ініціатив»....

Проект МАМ MEDIA «Справа 2.0» стартував

16.02.16

Шостий рік проект МАМ MEDIA збирає разом молодих журналістів шкільних газет. Цього року першими проект розпочали збірна команда Центру європейських ініціатив та редакція з Охтирської гімназії.

Конкурси від Представництва ЄС: реєструйся і вигравай!

09.02.16

В лютому 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні запускає ряд конкурсів Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір української молоді». Це 5 конкурсів, 9 номінацій та сотні призів та сувенірів. Цього року масштаб конкурсів буде надзвичайним!

Як я був волонтером в Іспанії

09.02.16

Наш волонтер Тимофій Федорець щойно закінчив проект у рамках Європейської волонтерської служби у м. Малага, Іспанія, і ділиться своїми враженнями.