Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.04.07 09:41

Фотоконкурс «Суми та Європа. Точка перетину»

Рубрики: Конкурси

 

Євроклуб міста Суми, що діє на базі Сумського Центру Європейської Інформації, оголошує про початок конкурсу фотографій «Суми та Європа. Точка перетину».

Взяти участь у конкурсі запрошуються всі сумчани, які люблять місто Суми, його красу та бачать своє місто європейським; які захоплюються фотографією або просто мають цікаві знімки у своїй колекції та бажають, щоб їх побачило все місто.

До участі в конкурсі приймаються фотографії, на яких зображено місто Суми, його жителі, та які відображають особистий погляд фотографа на місто, як частину Європи та європейської культури.

В травні 2007 року подані фотографії приймуть участь у виставці, присвяченій святкуванню Днів Європи. Виставка відбудеться на вулиці Соборній. Всі жителі Сум зможуть відвідати виставку, а також матимуть нагоду обрати роботи, які їм найбільше сподобаються. Номінації, за якими будуть оголошені переможці, будуть формуватися за враженнями відвідувачів виставки.


Свої роботи ви можете приносити з 10 квітня по 10 травня 2007 року в Центр Європейської Інформації, який знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Героїв Сталінграда, 10, 3-й поверх (обласна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської) (понеділок — п'ятниця з 10:00 до 17:00) або відправити електронної поштою за адресою: eurocentre@edu-network.sumy.org з приміткою в полі «Тема»: «Участь у фотоконкурсі».

Фотографії мають бути якісними, виконаними у друкованому або цифровому форматі. Бажаний формат фотографій — роздруковані на матовому фотопапері розміру 20х30 см.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 65—04-88, 65—04-74, або пишіть на електронну адресу eurocentre@edu-network.sumy.org

Анкета учасника