Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

22.10.15 10:16

Фотовиставка «Останнього разу я був щасливий…»

 

21 жовтня 2015 року була проведена фотовиставка у рамках ініціативи «Останнього разу я був щасливий…». Виставка організована СМГО «Центр єврпоейських ініціатив» за підтримки Наукової бібліотеки УАБС.

Виставка стала результатом проведення фотоопитування протягом вересня-жовтня 2015 року серед жителів міста Суми. Опитування проводилось волонтерами СМГО «Центр європейських ініціатив» та учасниками міжнародного тренінгу «Практичне вирішення конфліктів» – молодіжними лідерами з 8 країн (Бєларусь, Данія, Грузія, Іспанія, Молдова, Чехія, Україна, Швеція).

У рамках опитування жителям міста задавали запитання «Коли останнього разу ви почували себе щасливими?». Коли люди чули це запитання на обличчях з’являлось безліч емоцій, які закарбувались у світлинах.

Всього було опитано 132 людини, 86 з них погодились взяти участь у фото проекті. Щастя для кожного є індивідульним і опитування показало, яким багатогранним воно є. Спілкування з волонтерами повертало людей до щасливих моментів свого життя.

Для виставки було відібрано 20 фотографій та історій людей серед усіх опитаних. Всі фотографії можна переглянута на сторінці СМГО «Центр європейських ініціатив» у соціальних мережах.

У рамках фотовиставки також відбулася презентація проекту «Практичне вирішення конфліктів», що реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» (Україна), ГО «Активні українці в Європі» (Швеція) за підтримки Міжнародної мережі Молодих послів миру та у рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу. Метою тренінгу є сприяння мирному вирішенню конфліктів у громадах учасників. Участь у проекті взяли 28 молодіжних лідерів з 8 країн.

Учасники проекту презентували результати фотоопитування та розповіли про свої враження.