Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

03.03.12 20:26

Інформація про Європейський молодіжний фонд тепер доступна українською

 

Метою Європейського молодіжного фонду є сприяння співпраці між молодими людьми в Європі шляхом забезпечення фінансової допомоги тим європейським молодіжним заходам, які служать підтримці миру, розумінню та співпраці в дусі поваги до основних цінностей Ради Європи, таких як права людини, демократія, толерантність та солідарність.

У 2012 року розпочав роботу сайт, на якому міститься інформація про ЄМФ, перекладена українською мовою. Адреса сайту - http://eyf.com.ua. Веб-сайт був розроблений та підтримується Сумською міською громадською організацією «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Можливості Європейського молодіжного фонду для України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект передбачає підвищення обізнаності українських громадських організацій про програми Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

На інформаційному ресурсі ви можете дізнатись про діяльність Фонду та проекти, які можуть бути підтримані відповідно до спеціальних категорій, знайти корисну інформацію про те, як правильно подавати заявку, посилання на освітні ресурси Ради Європи, а також інформацію про заплановані регіональні презентації ЄМФ в різних регіонах України.