Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

26.11.15 10:30

Конфлікти очима молоді через мистецтво фотографії

 

25 листопада у Науковій бібліотеці Української академії банківської справи відбулося відкриття фотовиставки у рамках міжнародного проекту "Eyes of cultures". Відвідувачам було представлено 35 світлин зроблених молодими фотографами із України, Росії, Грузії, Туреччини, Вірменії, Азербайджану.

Організатор фотовиставки, Юлія Єлфімова, представник громадської організації "Центр європейських ініціатив" та член Міжнародної мережі молодих послів миру, розповіла про мету виставки, а саме створення сталого діалогу та закріплення миру у громадах, що постраждали від конфліктів шляхом використання мистецтва фотографії.

Гість події - фотограф та учасник проекту Люсьєна Шум (м. Київ) розповіла про хід проекту та свої враження від процесу зйомок.

Зйомки відбувались у трьох країнах одночасно з травня по червень 2015 року. Одна група, що складалась із фотографів з Росії, України та Грузії, знімала в Україні. Друга група фотографів із Росії, України, Азербайджану, Туреччини та Вірменії знімали в Грузії. Третя група, що складалась із представників із Туреччини, Вірменії, Азербайджану та Грузії проводили зйомки на сході Туреччини. Фотографії, зроблені учасниками проекту, відображали наслідки конфліктів, що відбувались та відбуваються у цих країнах та вплив цих конфліктів на життя людей. Зйомки відбувались у зонах конфліктів та таборах для переселенців.

Фотовиставка вже побувала у Київі, Харькові та Дніпропетровську. У місті Суми вона буде відкрита для відвідань до 2 грудня 2015 року. Запрошуємо всіх бажаючих прийти та подивитись на світлини до Наукої бібліотеки Української академії банківської справи (м. Суми, вул. Покровська, 9/1).