Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

02.03.12 17:52

Конкурс дослідницьких проектів серед молоді «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні Досягнення»

 

Цього року Україна активно готується до Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Чотири міста України безпосередньо прийматимуть чемпіонат – Львів, Київ, Харків та Донецьк. Ця подія – бездоганна можливість показати всій Європі та світу, що Україна – це європейська країна, яка має великий спортивний потенціал.

Сумщина є малою батьківщиною для багатьох спортсменів, що відзначили почесні спортивні п’єдестали України та всього світу своїми досягненнями.

Цього року СМГО «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації» присвячує конкурс «Європейське обличчя Сумщини – Спортивні Досягнення» спортивним зіркам Сумської області та м. Суми. Конкурс молодіжних проектів спрямований на відкриття імен видатних спортсменів, вихідців з м. Суми та Сумської області, які запалили спортивний небосхил своїми зірками.

Мета конкурсу: підвищення усвідомлення власної європейської ідентичності молоддю Сумської області через молодіжні дослідницькі проекти спрямовані на відкриття імен видатних спортсменів вихідців з м. Суми та Сумської області; промоція спорту та здорового способу життя; долучення до Євро-2012.

Учасники конкурсу: молодіжні команди навчальних закладів Сумської області. Склад команди: 3 учні (7-11 клас) та координатор (вчитель, координатор євроклубу). Кількість команд від одного навчального закладу необмежена.

Тема дослідницьких робіт: «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні Досягнення».

Дослідження передбачає відкриття видатних особистостей, які зробили внесок у розвиток спорту в Україні та Європі. У роботах учасників має бути висвітлена біографія цих людей, і який саме вклад вони зробили. Дослідження може бути представлене у вигляді відеофільму, інтерв’ю, фото-історій тощо.

Вимоги до робіт:

- кожна робота повинна супроводжуватися резюме з коротким описом дослідження (обсяг 1-2 сторінки формату А-4);

- дослідження, що подавалися на інші конкурси, не приймаються;

- усі дослідницькі роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються;

- згода команди авторів на публікацію та розповсюдження матеріалів організаторами конкурсу.

Критерії оцінки творчих робіт:

- творчий підхід;

- заборона копіювання та запозичення чужих ідей;

- повне розкриття заданої теми;

- наочність;

- посилання на використані джерела;

- ексклюзивність;

- командне виконання.

Умови подання робіт:

Команда повинна зареєструватися надіславши заявку на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 30 березня 2012 року.

Подавати дослідницькі роботи можна на електронну адресу info@eu.sumy.ua або за адресою Центру європейської ініціатив (див. координати на сайті www.eu.sumy.ua). Останній термін подачі – 17:00, 30 квітня 2012 року.

Визначення переможців конкурсу:

Переможці конкурсу будуть визначені експертною комісією.

Оголошення результатів обласного конкурсу буде проведено в Сумах до 19 травня 2012 року.

Всі учасники конкурсу отримують сертифікати про участь. Переможці конкурсу отримають призи.