Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

13.11.09 13:23

Конкурс творчих робіт для молоді на тематику толерантності від Мережі Центрів європейської інформації України подовжено!

 

Якщо ти молодий та креативний - в тебе є можливість виразити своє бачення толерантності, прийнявши участь у творчому конкурсі серед шкільної та студентської молоді.

Метою проведення конкурсу є пропагування провідної європейської цінності - толерантності в українському суспільстві засобами  мистецтва та креативного підходу.

Конкурс проводиться  протягом жовтня-листопада 2009 року  в рамках відзначення «Європейського року креативності та інновацій»  під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Бюро інформації Ради Європи в Україні та проектом «Teraz Wrocław».

На конкурс можуть подаватися творчі роботи, що виконані у креативний та  новаторський спосіб, що сприяють розумінню поняттю толерантності та  привертають  увагу до проблем нетерпимості у різних сферах. Прикладами таких робіт можуть бути: нестандартні стіннівки, фото/фотоколаж, аплікації, малюнки, витинанки, вироби з глини/пластиліну, орегамі тощо.

Участь у творчому конкурсі може брати шкільна та студентська молодь. Вітається подання колективних робіт від шкільних та студентських європейських клубів, неформальних об’єднань.

Категорії учасників:

1 категорія учасників (колективна робота) – європейські клуби, неформальні об’єднання;
2 категорія учасників (індивідуальна робота) – школярі;
3 категорія учасників (індивідуальна робота) – студенти.
Обов’язкові вимоги до усіх робіт:

  • творчі роботи повинні відповідати заданій тематиці,
  • кожна робота повинна супроводжуватися анкетою,
  • згода автора/авторів на публікацію роботи в Інтернеті.


Критерії оцінки творчих робіт:

  • творчий підхід,
  • повнота розкриття заданої теми толерантності,
  • охайність та майстерність виконання творчої роботи.

Роботи разом з анкетами слід подавати до регіональних Центрів європейської інформації, адреси яких можна знайти  у додатку або на http://eu.prostir.ua/in/39896.html

Всі роботи будуть представлені на виставках з нагоди проведення Тижня Толерантності (16-22 листопада) в регіональних Центрах європейської інформації.

Нагородження учасників відбудеться у регіональних Центрах європейської інформації під час проведення Тижня Толерантності в листопаді 2009р. Учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами від організаторів та призами від Бюро інформації Ради Європи в Україні.

Головний приз для переможця серед студентської аудиторії – Вікенд у Вроцлаві, який забезпечить проект «Teraz Wrocław» (перебування у  Вроцлаві протягом 2 днів для однієї особи).

Роботи переможців будуть розміщені на сайті http://www.tolerant.org.ua

Організаційний комітет конкурсу складатиметься із представників Мережі Центрів європейської інформації України.

Більш детальну інформацію дізнайся у своєму регіональному Центрі європейської інформації та на сайті  http://www.tolerant.org.ua

 

Останній термін подачі робіт на конкурс – 2 грудня 2009р.

 

Всі роботи надсилайте за адресою:

Центр європейських ініціатив Україна 40030,

м. Суми, вул. Героїв Сталiнграда, 10, 3-й поверх

тел.: +38 (0542) 79-86-68, +38 (0542) 65-04-88, +38 (094) 911-66-68
e-mail: info@eu.sumy.ua