Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.03.12 18:01

Конкурс знавців Європи: оголошення про початок першого туру

 

Сумська громадська організація «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації в місті Суми» з нагоди святкування Дня Європи-2012 оголошує про початок Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

Мета конкурсу: привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Учасники конкурсу: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Участь в конкурсі є індивідуальною.

Умови проведення конкурсу:

Конкурс знавців Європи проводиться у два етапи.

І етап:

Перший етап Конкурсу складатиметься з письмових завдань, які з 15 березня 2012 року можна завантажити на веб-сайті www.eu.sumy.ua у розділі «Центр європейської інформації». Виконані завдання разом із реєстраційною анкетою надсилаються у період із 15 по 30 березня 2012 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua або в паперовому варіанті за адресою: Центр європейських ініціатив, вул. Воскресенська 1, офіс 429, 40000, Суми, Україна. Результати першого етапу будуть виставлені на веб-сайті http://www.eu.sumy.ua до 5 квітня 2012 року.

ІІ етап:

Переможці першого етапу будуть запрошені для участі у другому етапі Конкурсу. Другий етап Конкурсу відбудеться в другій половині квітня в одному із навчальних закладів міста Суми. Інформацію про завдання другого етапу Конкурсу учасники отримають за два тижні до дати його проведення.

Відзначення переможців Конкурсу:

Всі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь. Всі учасники другого етапу Конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами оргкомітету конкурсу та сувенірами. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь: info@eu.sumy.ua або за телефоном (0542) 79 86 68.