Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

23.12.15 19:24

МАМ МЕДІА: навчальний журналістський проект для школярів

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує набір учасників до проекту МАМ МЕДІА, що вже п’ять років проводиться в Україні Фундацією "Nove Media" (Польща). В 2014/2015 навчальному році шість команд з Сум вже брали участь в цьому проекті, тож і цього року Сумська область виборола право продовжити проект.

Проект МАМ, тобто Молодіжна Акція Мультимедійна, це проект Фундації "Nove Media", мета якого – підготовка молоді до творчого використання можливостей засобів масової інформації. Проект розрахований на молодь у віці 13-19 років.

Місія проекту – ознайомлення молодих людей зі світом засобів масової інформації через відкриття таємниць їх створення. Ми хочемо популяризувати ідеали чесної, професійної, аполітичної журналістики. Наша мета – це формування не тільки журналістів, а передусім критичних користувачів, які зможуть вибрати і оцінити інформацію, яка напливає звідусіль. Ми також даємо можливість спробувати свої сили у журналістській професії і розвинути вміння роботи у групі, інтерперсональній комунікації та автопрезентації. Заняття відбуваються в інтерактивній та ігровій формі, подачу теоретичного матеріалу цілком адаптовано до віку учасників.

Якщо ти і твої друзі:

  • мрієте про професію журналіста;
  • хочете більше дізнатися що таке сучасна журналістика;
  • прагнете навчитися орієнтуватися в світі інформації та відрізняти брехню та маніпуляції;
  • маєте бажання отримати нові навички, які потрібні кожній сучасній людині: вміння шукати необхідну інформацію, навички ефективного спілкування, створення вдалих фото та відео презентацій та ін.;
  • цікавитесь як опанувати онлайн-ресурс, який дозволяє створювати справжні медіа-продукти (газета, журнал, флаер, афіша)

ТОДІ МИ ЧЕКАЄМО САМЕ ВАС!

Проектом передбачено створення 4 редакційних команд 10-18 осіб кожна, які почнуть працювати з 15 січня 2016 року. Заняття відбуватимуться на базі учбових закладів та інтернет-центрі ОУНБ ім. Крупської один раз на два тижні. Наприкінці проекту, в травні, всі створені нашими редакціями видання будуть змагатися у всеукраїнському конкурсі. Тож, окрім нових знань та навичок, учасники отримають шанс відвідати щорічний МедіаФорум у Львові, поспілкуватись з відомими журналістами наживо, а переможці конкурсу будуть нагороджені призами.

Заявку на участь та питання щодо деталей проекту відправляти на електронну скриньку oksana.malchenko.cei@gmail.com або зателефонувавши безпосередньо координатору проекту Мальченко Оксані - 0660588303. Для участі необхідно надати наступну інформацію: учбовий заклад, кількість учасників, контактні дані.