Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

14.04.15 22:04

Ми залишили важливий відбиток на стінах Будапешту

 

20-28 березня 2015 року команда «Центру європейських ініціатив» взяла участь у міжнародному молодіжному обміні "SprayCan - the Power of Street Art", що проходив у м. Будапешт (Угорщина).

Молодіжний обмін став результатом проекту, що проходив у м. Суми у травні 2014 року «Вуличне мистецтво заради включення».

Протягом дев’яти днів молодь із Великої Британії, Вірменії, Польщі, Угорщини, Білорусі та України обговорювали наступні теми: соціальний активізм, включення молоді до активної участі у суспільстві, активне громадянство, вуличному мистецтво як інструменту трансформації соціальних проблем. Молодіжний обмін був спрямований на просування активного та європейського громадянства шляхом використання вуличного мистецтва та театру.

Результатом проекту стали створені молоддю графіті роботи у молодіжному центрі, у спеціалізованій школі для дітей з обмеженими можливостями та флешмоб акція «Щастя». Молодь не змогла пройти повз стіни слави для місцевих графітчиків, стіна на якій можна легально малювати, та залишити там свій відбиток. А у місті Суми є таке місце?