Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

03.08.11 13:47

Міжнародний молодіжний обмін в Грузії «Молодь проти зміни клімату»: оголошено про набір учасників

 

Запрошуємо молодь з України взяти участь у міжнародному обміні «Молодь проти зміни клімату», який відбудеться 24 вересня – 4 жовтня 2011 року в Грузії, неподалік від узбережжя Чорного моря. Проект реалізується за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Метою проекту є привернення уваги молоді до екологічних питань та проблем, пов'язаних з процесами зміни клімату. Молодь з чотирьох країн – Грузії, України, Німеччини та Польщі – матиме можливість обмінятися досвідом, взяти участь в екологічних акціях та запропонувати власні ідеї стосовно вирішення проблеми зміни клімату на планеті Земля. Крім того, цей проект – це ще одна можливість зустрітися молоді з різних європейських країн, яка сприятиме руйнуванню стереотипів та налагодженню міжкультурного діалогу.

Під час молодіжного обміну будуть використані неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, а також передбачені дискусії, обговорення, майстер-класи, міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії.

Участь у міжнародному молодіжному обміні візьме молодь з чотирьох країн Європи: України, Німеччини, Польщі та Грузії. Запрошуємо молодь з України подавати заявки!

Хто може брати участь: молодіжні лідери, волонтери та молодіжні працівники віком 18-30 років, які добре володіють англійською мовою та мають досвід участі в проектах або ініціативах з екологічної тематики.

Дата проведення: 24 вересня – 4 жовтня 2011 року.

Місце проведення: Грузія, Кобулеті (узбережжя Чорного моря) та Цхалтубо (гірський курортний район).

Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% оплата проїзду та 20 євро – реєстраційний внесок.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 31 серпня 2011 року включно заповніть анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори: Research-Intellectual Club "Dialogue of Generations" (Грузія), Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (Німеччина).

Партнери з України: СМГО «Центр європейських ініціатив» (www.eu.sumy.ua).

За детальною інформацією звертайтесь: (0542) 79-86-68 або info@eu.sumy.ua