Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.07.11 16:39

Міжнародний табір у Коблево 2011 року

Автор: Інна Битюк

Молодь віком від 10 до 17 років взяла участь у міжнародному літньому таборі «Leadership and creativity» у Коблево. Традиційно його організували представники громадської організації «Центр європейських ініціатив». Цьогорічний літній табір у Коблево проходив за участі волонтерів із США, Німеччини та Польщі.

Школярі долучилися до різноманітних творчих майстерень з йоги, мистецтва make-up, малювання, виробів із гіпсу, а також брали участь у мовних анімаціях, різноманітних спортивних змаганнях, іграх на узбережжі Чорного моря, тематичних дискотеках та просто весело проводили час.

Протягом десяти днів учасники табору не лише займалися на воркшопах, розвивали у собі лідерські якості, вдосконалювали знання з іноземних мов, а й поглиблювали свої знання з історії України. Школярі відвідували екскурсії визначними місцями Одеси. Солоний подих моря, лагідне сонце, аромати степових трав та шум прибою надихнули молодь з літнього міжнародного табору «Leadership and creativity» на нові творчі звершення, подарували їм незабутні враження та надали сил на подальшу плідну роботу.

Відгуки учасників:

«Я дуже вдячна організаторській команді за проведення настільки цікавого табору з вивченням англійської мови. Було дуже цікаво працювати з волонтерами із різних країн та дізнаватися багато нового від них»

«Минулого року я також їздив у Коблево. Але в цьому році стало ще цікавіше тим, що стали цікавішими екскурсії та заняття. Мені дуже сподобалися екскурсії Одесою та катакомбами…»

««Напевно кожен мріє потрапити сюди. Табір дуже цікавий та повчальний. Мені сподобались «work-shop-и», квести, різні конкурси та розваги. А ще мені сподобались наші волонтери… У наступному році я також відвідаю цей табір і буду чекати нових конкурсів, квестів та волонтерів!»

«Заняття за весь період мені дуже сподобалось, адже ми дізналися багато нового. Тепер я вмію робити цеглову руку, шари, різнокольоровий пісок, знаю багато нових слів з польської мови. Я дуже дякую табору за те, що він мене навчив! Різні спортивні ігри підіймали настрій, робили нас спостережливими… Я дякую всім за науку! Я сподіваюсь, що запам’ятаю ці дні назавжди».

«Каждый день был расписан по минуткам. И меня не было времени на грусть и скуку…»

«Я в лагере первый раз… Я узнала очень многое. Если чесно, я даже и не подозревала, как это интересно»

«Эти каникулы остануться ярким пятном в моей памяти. Было весело, интересно и познавательно. Многие дети из лагеря стали моими друзьями»

«Больше всего мне понравились очень интересные занятия с волонтерами, а также я встрелила здесь очень много подруг и друзей… И если в следующем году будет такая возможность, я обязательно приеду сюда»

«It was amasing. First of all our volonteers. They are really great people. They gave us many interesting ideas about new games or new knowledge»

«From The first first day we understood that it would be the best ten days in our life…I recommend this camp to all teens»

 «Frankly speaking, it was one of the best rests in my life. Everything was great, cool, sometimes, I don’t have enough words to describe all my emotions and feelings… I like that we live here like a big friendly family. And if I had I chance, I would like to visit this camp again to next year».