Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

07.07.15 16:38

Міжнародний тренінг «Активне громадянство моїми очами» у Великобританії

 

Центр європейських ініціатив молодіжних лідерів, активістів, молодіжних працівників взяти участь у тренінговому курсі “ACE-Active Citizenship through my Eyes”. В рамках проекту представники 14 країн підвищать свої знання із ключових аспектів активного громадянства. Захід відбудеться в місті Вустер (Велика Британя) з 21 по 28 листопада 2015 року.

Проект направлений на те, щоб сприяти розширенню можливостей молодіжних лідерів та активістів з усієї Європи брати активну участь у розвитку місцевих громад та надати їм навички та інструменти, необхідні для просування активного громадянства серед ширшого числа молодих людей у їхніх рідних країнах.

Основні завдання проекту:

 • підвищити обізнаність відповідальних активних громадян про їхню роль у зміцнення громадянського суспільства;
 • розвинути розуміння учасників стосовно ключових принципів молодіжної активної участі;
 • обговорити концепцію активного громадянства та дослідити спільне його розуміння серед молодих людей з різних країн ЄС та країн Східного Партнерства;
 • посилити розуміння учасників про ключові аспекти активного громадянства;
 • познайомити учасників з різними концепціями та методологіями розвитку молодіжних ініціатив;
 • розробити на майбутнє спільний План дій, проектні пропозиції та молодіжні ініціативи.

Крім того, даний проект є чудовою можливістю для учасників розвинути свої ключові компетенції, обмінятися гарними практиками з усієї Європи та налагодити міцні партнерські зв’язки.

Участь у проекті візьмуть молодіжні представники з Великої Британії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Польщі, Греції, Румунії, Латвії, Туреччини, України, Албанії, Боснії і Герцеговини, Косово і Йорданії.

Навчальні методи, які будуть використані, базуються на принципах неформальної освіти: мастер-класи, презентації, робота в групах, проектний менеджмент та інші інтерактивні вправи. Крім того, програмою передбачені міжкультурні вечори, коли учасники презентуватимуть культури своїх країн. Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу “Erasmus+”.

Учасники проекту:

 • віком від 18 років;
 • представники молодіжних організацій, молодіжні працівники, молодіжні лідери та активні молоді люди;
 • активні, креативні та відкриті до нового;
 • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
 • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
 • мають чинний закордонний паспорт.

Дати проведення: 21 по 28 листопада 2015 року.

Місце проведення: Вустер (Worcester), Велика Британія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*, а також візові витрати (в рамках до 200 євро на учасника).

За рахунок учасників: медичне страхування, реєстраційний внесок – 30 фунтів стерлінгів та 15 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 21 липня 2015 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу info@eu.sumy.ua.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.

* Вартість квитків компенсується у 100% розмірі в рамках лімітів, визначених програмою у залежності від відстані від вашого місця проживання до місця проведення тренінгу (м. Вустер). В рамках від 100 км до 499 км – компенсація в рамках ліміту до 180 євро; в рамках від 500 км до 1999 км – компенсація в рамках ліміту до 275 євро; в рамках від 2000 до 2999 – до 360 євро. Якщо вартість квитків перевищує відповідний ліміт, то учасник компенсує різницю самостійно. Відстані визначаються згідно з офіційним «калькультором відстаней» на сайті програми “Erasmus+”.