Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

26.01.17 09:21

Міжнародний тренінг "Mentoring: Act for Change" в Вірменії: відгуки учасників проекту

 

З 24 по 31 жовтня в Тороші (коло Гюмрі, Вірменія) відбувся тренінг "Mentoring: Act for Change" який мав на меті навчання та підтримку молодих людей, що працюють з EVS волонтерами та їх менторами.

Протягом семиденного тренінгу учасники приймали участь в багатьох симуляційних іграх, що дали змогу зрозуміти важливість ролі ментора для іноземних волонтерів – саме вони допомагають їм пізнавати місцеву культуру, адаптуватись до місцевих звичаїв, разом долати непередбачені ситуації, і, звичайно ж, разом навчатись та ділитись досвідом. Учасникам тренінгу був представлений широкий спектр практичних засобів та інструментів, що є важливими як в роботі з іноземними волонтерами, так і з місцевими волонтерами, що лише планують стати волонтерами Європейської Волонтерської Служби.

Також було організовано одноденний візит до Гюмрі, під час якого учасники відвідали дві громадські організації – «YIC» та «KASA». Представники організації провели нам дивовижну екскурсію містом, познайомили з місцевими традиціями та культурою. Волонтери «YIC» поділились своїм досвідом роботи, продемонстрували власні цікаві реалізовані проекти та познайомили з EVS-волонтерами організації.

Учасниця проекту Тетяна: «Хочу сказати велике спасибі ЦЕІ та організаторам проекту, за надану можливість відвідати міжнародний тренінговий курс з менторства. Це великий досвід, що вчить розуміти людей, розуміти іноземних волонтерів, їх потреби, вчить як весело та корисно можна працювати в даній сфері. Кожен проектний день ми отримували нову інформацію, яка була дуже корисною для мене, як майбутнього ментора» Участь у проекті взяли громадські активісти, молодіжні працівники, тренери, молодіжні лідери з 7 країн.

Тренінговий курс реалізований Вірменською організацією GYUMRI YOUTH INITIATIVE CENTRE разом із партнерами з Естонії (MITTETULUNDUSÜHING INVOLVED), Німеччини (FAIRBUND E.V.), Молдови (CENTRUL REPUBLICAN PENTRU COPII SI TINERET ARTICO), Росії (CENTER OF VOLUNTARY MOVEMENT "LASTOCHKI"), Іспанії (ASOCIACION CAZALLA-INTERCULTURAL) Туреччини (GENC BIRIKIM DERNEGI) та України (CENTER FOR EUROPEAN INITIATIVES).