Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

02.11.15 10:37

Міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів»

 

15-23 жовтня 2015 року у м. Суми відбувся міжнародний тренінг «Практичне вирішення конфліктів», присвячений мирним шляхам вирішення конфліктів. Учасниками тренінгу стали молодіжні лідери та активісти зі Швеції, Данії, Грузії, Молдови, Білорусі, Чехії, Іспанії та України.

У рамках треінгу учасники взяли участь у місцевій акції «Останнього разу я був щасливий, коли...», результатом якої стала фтовиставка.

Дякуємо за співпрацю в організації фотовиставки SAY team (волонтери СМГО «Центр європейських ініціатив») та Науковій бібліотеці Української академії банківської справи.

Організатори проекту СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з ГО "Active Ukrainians in Europe" та Мережею молодих послів миру (Youth Peace Ambassadors Network) у рамках програми Ерасмус+ Європейського Союзу за підтримки Національної агенції Швеції. Команда тренерів: Ніно Тсулая (Грузія), Зекірія Дундар (Туреччина) та Юлія Єлфімова (Україна).