Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

07.07.15 15:42

Міжнародний тренінг «Вирішення конфліктів заради миру» в Сумах

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує молодіжних працівників, тренерів, молодіжних лідерів, вчителів взяти участь у тренінговому курсі “Conflict Resolution for Peace”. В рамках проекту представники 8 країн Європи та Кавказу дізнаються про міжкультурні конфлікти, методи їх вирішення та попередження. Захід відбудеться в місті Суми з 15 по 22 серпня 2015 року.

Проект спрямований на сприяння мирному врегулюванню конфліктів через залучення до міжнародного діалогу та об'єднання молодіжних лідерів з 8 різних країн і культур. В рамках тренінгового курсу учасники обговорять визначну роль активної участі молоді у різноманітних заходах, направлених на побудову миру.

Цілі проекту:

  • підвищити обізнаність молодіжних лідерів про управління конфліктами та їх вирішення через міжкультурний діалог та співпрацю;
  • попередити міжкультурні конфлікти, що базуються на стереотипах, через створення атмосфери взаєморозуміння та співпраці серед молодіжних лідерів з різних країн.

Участь у проекті візьмуть молодіжні представники з Польщі, України, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Італії та Туреччини.

Навчальні методи, які будуть використані, базуються на принципах неформальної освіти: мастер-класи, презентації, робота в групах, проектний менеджмент та інші інтерактивні вправи. Крім того, програмою передбачені міжкультурні вечори, коли учасники презентуватимуть культури своїх країн.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу “Erasmus+”.

Учасники проекту:

  • вік – не молодше 18 років;
  • активні, креативні та відкриті до нового;
  • мають досвід роботи молодіжним працівником, тренером, молодіжним лідером, вчителем;
  • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою.

Дата проведення: 15 по 22 серпня 2015 року.

Місце проведення: м. Суми, Україна.

Організатори забезпечують: проживання (для учасників з інших міст), харчування, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 липня 2015 року включно заповніть онлайн-анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.