Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.04.17 11:02

Міжнародний тренінговий курс «Simulation Games: Bricks of Hope»: відгуки учасників проекту

 

З 29 березня по 5 квітня в м. Суми відбувся тренінг «Simulation Games: Bricks of Hope». Метою проекту було навчити молодіжних працівників та молодіжних лідерів створювати симуляційні ігри, що використовуватимуться в роботі з вимушеними мігрантами, біженцями, переселенцми, допоможуть їх інтеграції та адаптції в місцеві громади та запобіганню конфліктів.

Протягом семиденного тренінгу учасники вчились створювати симуляційні ігри: детально дізнались про ключові елементи, структуру розподілу ролей, як створювати сценарій, та пов’язувати його з певними проблемами чи конфліктами в громаді, як проводити гру та дебрифінг, а також мали змогу перевірити теоретичну частину на практиці. Учасники тренінгу досліджували міграційні процеси в Європі, їх основні причини, розповіли про мігрантів та переселенців з власних країн, проблеми, та перешкоди з якими вони стикаються.

Учасниця проекту Alina Mirzoyan (Вірменія): «Я із задоволенням брала участь у цьому тренінговому курсі, де я дізналася багато речей про становище біженців в різних країнах, навчилася створювати і проводити симуляційні ігри. Стало зрозуміло, наскільки ефективними вони можуть бути в неформальній освіті. Я також познайомилася з багатьма цікавими людьми різних національностей, дізналась про їх культуру, традиції і звичаї. Цей проект став великим досвідом для мене».

Учасниця проекту Nino Vashakmadze (Грузія): «Це були особливі дні, проведені в Сумах, на тренінгу високого рівня з висококваліфікованими фахівцями з симуляційних ігор! Я вважаю, я вибрала відповідне місце і відповідний час для участі і отримала багато детальної інформації про тему у зв'язку з сучасною проблемою міграції. Це був великий та новий досвід. З 10 я б дала 10 балів для тренінгу в цілому».

Участь у проекті взяли громадські активісти, молодіжні працівники, тренери, молодіжні лідери з 8 країн – Польщі (Fundacja FREYA), України (Center for Euroinitiatives), Вірменії (Today Art Initiative), Грузії (Student-Youth Council), Румунії (Asociatia Tinerii 3D), Болгарії (The Change Is in You), Азербайджану (Modern Youth Public Union) та Латвії (Express Youself).