Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.01.16 10:32

Новорічний експрес Санти

 

23 грудня у Сумській науковій бібліотеці стартував Новорічний експрес Санти, що разом зі своїми пасажирами відвідав найцікавіші творчі майстерні, хенд-мейд майстер-класи та презентації європейських країн.

Святкування розпочалось з приготування до відправлення експресу: провідниці разом з машиністом потягу розповіли всім присутнім про правила подорожі. Але відправка затрималась, доки серед волонтерів EVS не був знайдений справжній Санта, що разом зі своїми оленями дав старт. Окрім італійського Санти зі святами всіх привітав колектив «Міленіум».

Захід відвідало 208 євроклубівців з 26 шкіл міста Суми. Зайнявши свої місця в купе справжнього новорічного експресу, дітлахи відправились у незабутню європейську подорож. Маршрутним листом став квиток на потяг, що точно вказував місце та час зупинок.

На кожній зупинці на туристів чекала можливість відвідати одну європейську країну та прийняти участь у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас, як наприклад «польське яблуко», розмалювати справжні пряники, виготовити вітальну листівки, подивитись виставу, та самому вигадати її завершення.

Захід мав головну мету – благочинну. Євроклуби підготували солодкі подарунки, листівки та привітання, що були передані воїнам АТО. Кожен сам зміг побути волонтером та подарувати частинку серця іншим.