Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

09.01.16 18:22

Новорічний SMART-2015

 

З 25 по 27 грудня поблизу м. Суми в санаторії «Ровесник» школярі з міста та області знову поринули у неймовірно яскраву казку – SMART New Year. Майстер-класи, зайняття англійською мовою та дослідження різдвяних традицій разом з іноземними волонтерами занурили всіх учасників у атмосферу свята.

Незабутнім завершенням 2015 року для 71 учасників став табір SMART, що цього разу був присвячений традиціям святкування Нового року та Різдва в Україні та країнах Європейського Союзу.

Протягом трьох днів волонтери EVS проводили заняття англійською мовою в зовсім нестандартному вигляді: робота в групах, пізнавальні інтерактивні презентації про країни ЄС, квести, пазли, асоціативні ігри, створення власних розповідей. Результатом таких занять стало не лише покращення рівня знання мови, а й розвиток творчого потенціалу дітей, вміння мислити та швидко реагувати, покращуючи комунікаційні навички.

Під час майстер-класів, волонтери разом з учасниками виготовляли власноруч подарунки, листівки, календарі, новорічні прикраси, янголів та багато іншого.

Ввечері на учасників чекала дискотека, перегляд англомовних фільмів, квести.

Звичайно, новорічне дійство не могло залишитись без справжнього Санти та Снігуроньки. Вони подарували на згадку всім учасникам солодкі подарунки, сертифікати та фотографії. Навчання разом зі SMART – завжди корисно, весело та незабутньо. Чекаємо на вас у березні, до нових зустрічей!