Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

25.11.15 11:31

Оголошується набір учасників для симуляційної гри «Волонтери Марсвілю: бути чи не бути ...»

 

Ми запрошуємо жителів Сум та Сумської області взяти участь в спеціально створеній грі для волонтерів, що працюють з вимушено переміщеними особами та жертвами бойових дій.

Гра допоможе учасникам відповсти на дуже важливі для багатьох волонтерів питання: навіщо я це роблю? як зберегти свій душевний стан? як навчитись не брати на себе занадто багато чужого болю? як переконати моїх близьких, що моє волонтерство важливе? як поєднати волонтерство и «нормальне життя»? чому люди так рідко кажуть нам «дякую»? як поводитись з «важкими клієнтами»?

Запрошуємо всіх зацікавлених реєструватися за посиланням.

Кількість учасників: 20 осіб.

Організатор гри: СМГО «Центр європейських ініціатив», м.Суми.

Співорганізатори та партнери:

Організатори забезпечують: гостинну атмосферу, поселення в 3-місних кімнатах, 3-разове харчування, відшкодування вартості квитків з місця проживання до місця проведення та в зворотньому напрямку.

Дати проведення: 27-29 листопада.

Місце проведення: дитячий санаторій-профілакторій «Ровесник».

Симуляційна гра – методика пошуку рішень в умовній вигаданій ситуації, використовується як метод активного навчання для вироблення навичок прийняття рішень в нестандартних умовах через «проживання» певної ролі.