Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

13.04.07 20:17

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

 

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати якомога більше вагомих аргументів на користь своєї точки зору. Завдання ускладнювалось тим, що треба було знайти переконливі аргументи до тієї думки, якої ти насправді не притримуєшся, але в цьому і є зміст дебатів: розвивати свої ораторські здібності та вміння переконувати незалежно від ситуації.

Крім того, на кожний аргумент однієї команди, інша повинна була швидко знайти свій контраргумент.

Тож команди відмінно справилися зі своєю задачею, і дійшли до такого висновку:

  • Незалежно від сексуальної орієнтації, особи, що проживають разом мають право на правове урегулювання власних стосунків, і притискання таких прав є притисканням особистості за її сексуальними вподобаннями, що є гомофобією, та неприйнятне в сучасному демократичному суспільстві.

По закінченню дебатів, дівчата, що приїхали з Німеччини навчатись в СумДУ, розповіли деякі цікаві факти про німців, про українців в Німеччині, та про те, що думають німці про українців.

Тож темою наступної зустрічі буде дискусія на тему «Стереотипи про нації», дівчата розповідатимуть про стереотипи, що живуть в Німеччині по відношенню до України та українців, а інші члени Євро клубу, про стереотипи в Україні до німців та Німеччини.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустрічі Євроклубу, щосереди о 16:00 в ЦЄІ.