Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

20.02.16 20:34

Пізнавай країни смачно

 

Любите попоїсти? Цікавитесь культурою різних країн? Мабуть, багато хто з нас відповість на ці питання «ТАК». І саме тому, що жителі Сум шукають можливості розширення кругозору та просто цікавого проведення свого вільного часу в цьому місті відбуваються регулярні майстер-класи "Cultural Cuisine" від СМГО «Центр європейських ініціатив».

"Cultural Cuisine" - це кулінарні майстер-класи національної кухні від волонтерів Європейської волонтерської служби. Вони допомагають дізнатися багато нового про культури різних країн саме від їх жителів, а також підвищують навички кулінарії і англійської мови одночасно. Кулінарні майстер-класи відбуваються кожні 2 тижні, і місце їх проведення не є фіксованим.

Кухарі-волонтери обирають страви перш за все з огляду на доступність та легкість їх приготування. Наприклад, 23 січня 2016 року волонтери з Туреччини готували турецькі тости "Ayvalik Tostu" в судії флористики «Древо Бажань». Для цього їм знадобилися найпростіші продукти: сосиски, сир, зелений перець, помідор, консервований огірок, хліб для тостів. Але завдяки секретам приготування традиційної турецької кухні, хлопці змогли зробити з них справжній шедевр. Цікаво, що цей майстер-клас дуже сподобався дітям, яких на майстер-класі було багато.

Перший такий майстер-клас вигадав волонтер Ромейн з Польщі ще в квітні 2015 року. Потім ідею підхопила Роз Клевер з Нідерландів в рамках ініціативи SAY (Sumy Active Youth). Її десерт «Пепернотен» - улюблене печиво з прянощами в Нідерландах - привернув увагу і став другим життям проекту. З того часу було проведено багато майстер-класів. Кожен волонтер вносив свою родзинку і намагався презентувати свою кухню особливо, з гумором та розкриттям секретів кухні. Таким чином сумчани побачили як готуються гостренькі начос із соусом сальса та гуакамоле під керівництвом Дієго Альмеда з Мехіко. Волонтер з Франції Бенджамен готував справжній «Гратен» - картопляну запіканку з сиром. Першою стравою другого сезону влітку став десерт з грінок «Загублений хліб» від команди з Бельгії під керівництвом Робіна Девоса. Великий фурор викликали італійські закуски під керівництвом Светлани Деган та Роз Клевер.

Кулінарні майстер-класи "Cultural Cuisine" є справжньою знахідкою для допитливих. Волонтери СМГО «Центр Европейських ініціатив» продовжуватимуть корисну і смачну традицію своїх попередників, і м. Суми дізнається ще не про одну цікаву страву із закордонних країн.

Анна Грицина