Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

01.07.07 13:42

Польські експерти в Сумах

 

ПАУСІ продовжує співпрацю с обласними державними адміністраціями в рамках проекту «Запровадження європейських стандартів державного управління в Україні». Зокрема, у березні – травні до Сумської, Київської, Івано-Франківської областей та АР Крим завітають польські експерти для спільної роботи над запропонованою областями тематикою. Ці візити дозволяють обмінятися практичним досвідом роботи, отримати консультативну допомогу польських експертів у галузі управління місцевим розвитком, а також налагодити контакти.

Малгожата Малєк (координатор відділу програм малих та середніх підприємств ТА «Малопольська агенція регіонального розвитку») та Анна Козьоровська (незалежний експерт Європейської комісії) майже тиждень працювали над тематикою розвитку підприємництва спільно з головним управлінням економіки Сумської обласної державної адміністрації.

Експерти працювали в управлінні розвитку підприємництва головного управління економіки, мали зустрічі у містах Конотоп та Путивль з керівними посадовими особами органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій, підприємцями, а також провели навчання з актуальних питань розвитку бізнесу для заступників з економічних питань голів райдержадміністрацій та міських голів області.

За словами Ії Олександрівни Дегтярьової, заступника начальника головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації, тепер головне управління економіки налагоджує контакти з Малопольською агенцією регіонального розвитку (м. Краків) для подальшої співпраці. Фундація ПАУСІ впевнена, що якщо така співпраця налагодиться, це буде найкращий результат таких візитів.

Приїзд експертів Сумська обласна державна адміністрація прокоментувала тут.