Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

16.02.16 09:47

Проект МАМ MEDIA «Справа 2.0» стартував

 

Шостий рік проект МАМ MEDIA збирає разом молодих журналістів шкільних газет. Цього року першими проект розпочали збірна команда Центру європейських ініціатив та редакція з Охтирської гімназії.

Ось уже декілька років поспіль наша організація за фінансової підтримки Фундації «Nove Media» (Польща) реалізує проект МАМ MEDIA в Сумській області. В 2014-2015 учбовому році до проекту долучились шість команд загальноосвітніх шкіл м.Суми. В цьому навчальному році проект розпочали редакція з Охтирської гімназії та збірна команда з різних учбових закладів м. Суми, яка буде працювати на базі ОУНБ.

Першим бути завжди важко, але нашу збірну редакцію ЦЕІ це аж ніяк не злякало: адже тут зібрались, можна сказати, вже готові журналісти. Більша частина групи займається на курсах журналістики при СумДУ; одна з учасниць – студентка Машинобудівного коледжу за спеціальністю «Видавнича справа та редагування»; майже всі учасники мріють про професію журналіста. Тому група з самого початку налаштована на роботу і результат.

Не менш цікавим і активним виявився початок проекту і для молодіжної редакції Охтирської гімназії. Ця група виявила неабиякий інтерес до сучасної журналістики, тож перша двогодинна зустріч промайнула як одна хвилина. Намагались разом розібратись та відповісти на питання «Чи існують в сучасному світі ідеальні джерела інформації?». Разом з групою дійшли згоди, що ні. А це означає, що в нас буде багато роботи в цьому проекті аби навчитись відрізняти правдиву і неправдиву інформацію, перевіряти її, розрізняти маніпуляції і протидіяти їм, і, звичайно, створити свою унікальну молодіжну газету, побудовану на принципах чесної журналістики.