Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

31.01.09 10:01

Розроблений набір інструментів для Євроклубів з розвитку креативності та інновацій

 

В рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів України», виконується ВГО «Українська асоціація європейських студій» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, розроблений набір інструментів для Євроклубів з розвитку креативності та інновацій.

Набір інструментів (toolkit), що додається, містить ряд матеріалів для самостійного вивчення а також практичні поради щодо організації творчої майстерні-тренінгу, що пропонуються керівникам (координаторам, опікунам) Євроклубів, а також іншим зацікавленим особам, як засіб розвитку творчого мислення та новаторського підходу серед учасників молодіжного євроклубівського руху.

Набір розроблений в рамках проекту «Підтримка мережі Євро клубів України», основною темою якого є проголошений в Європейському Союзі Європейський рік креативності та інновацій. Шляхом використання цього набору, ми сподіваємось, до Року зможуть долучитись більшість вітчизняних Євроклубів, а також інших молодіжних організацій, загальноосвітніх, вищих навчальних закладів, де поширені сучасні форми неформальної освіти і розвитку творчого потенціалу молоді.

Автор матеріалів: Олександра Кириченко, Донецька обласна молодіжна організація «Євро клуб», переклад: Світлана Овчаренко, Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», редакція: Сергій Штукарін, Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація європейських студій».

У наборі пропонується поради щодо проведення творчих майстерень для Євроклубів, за якими були проведені елементи національної майстерні «Лідерство Євроклубів - майстерня креативності та інновацій» в рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів України», що пройшла в Дніпропетровській області 12-14.01.2009. Пропонуємо ці поради до уваги Євроклубів, які хочуть розвивати спроможність своїх учасників до творчого та новаторського підходу до діяльності, а також долучитись до Європейського року креативності та інновацій - 2009.

Майстерня креативності та інновацій спрямована на усвідомлення і розвиток творчого підходу як в житті, так і для практичної діяльності (зокрема, Євроклубів). Методи, які надані до розгляду під час тренінгу, варто використовувати як інструменти по збільшенню ефективності вашої діяльності. Також, модифікуючи їх, створювати на їх основі нові ігри, способи наочності й взагалі все, що придумаєте. Все для організації творчої майстерні є в завданнях, вправах та додаткових матеріалах для ознайомлення (див. додатки).

Після проведення Вами творчих майстерень, інших заходів для Євро клубів з використанням цих матеріалів, просимо писати на: euroclub.org.ua@gmail.com.

Матеріали доступні на сторінці Української мережі євро клубів (www.euroclubs.at.ua) та сайті проекту (www.innovate.at.ua)